#dashuri#dashuri Instagram hashtag results and dashuri related posts, images and videos... #dashuri


ad Advertisement Ad Time

Buzeqeshja eshte arma me e forte qe e mund armikun.Ndaj pavaresisht cdo gjeje duhet ta marresh guximin e te buzeqeshesh,ndonese je i vrare perbrenda - - - - - #Repost @watery_eyes_7 @download.ins --- #thenietemenqura #theniemotivuese #thenietebukura #thenieteshpirtit #motivim #detikim #dashuri #albania #tirana #kosovo #prishtina #thenieperjeten #xhelozia #femra #tdon #tradhetii #shkrime #shkrimtar #zemer #shqiptar #theniedashurie_al #theniefilozofike #shprehje #vargje #muzik #judua


0 Normal

#newhair #🖤girl #amore #love #სიყვარული #אהבה #sevgi #dashuri #amor #люблю #кохання #愛 #爱 #girl #девушка #qız #女孩 #女孩 #момиче #ragazza #дівчина #beauty #world #love #girls #girlswhokissgirls #girlcar


1 Normal

Follow @dashur1_perfekte #dashuri #mero #kida #seriale #london


0 Normal

⚜️ NUSE👰🏻⚜️ ⚜️ Follow for more 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻 .@nuse_qifte .@nuse_qifte .@nuse_qifte _______________________________________________________ . #nuse #bride #wedding #bridal #bridestyle #weddingdress #weddingidea #weddingphoto #weddingday #weddingtime #darsmashqiptare #love #fejesa #nuseshqiptare #albanianwedding #makeuptutorial #albania #kosovo #dasma #dashuri #grim #frizura #makeup #glam #dress #prishtina #podujeva #prizren #gjilan #drenica @nusetshqiptare @nusetqikat @albanischenuset @albanian_weddings @albanischedasma @kurora.aksesore @albanian.weddings @nuse.shqiptare2019


3 Normal

One word frees us of all the weight and pain in life. That word is L❤VE #Love #loveislove #lovequotes #amore #dashuri #aşk #αγαπη #lamour #amor


7 Normal

🐎 Shampo 100% Ekstrakt Bisht Kali 🐎 💥3 cope 1500 Leke💥 _____________________________________________________ 🔸Parandalon rënjen e flokëve ✔️ 🔸Ushqen folikulat ✔️ 🔸Përmirëson pamjen dhe e bën flokun që të shkëlqejë më shumë ✔️ 🔸Largon zbokthin ✔️ _____________________________________________________ ☘Mëso më shumë : http://www.bioherbal.al/details/85-shampo-me-ekstraktin-e-bishtit-te-kalit-355-ml _____________________________________________________ POROSIT ONLINE DHE JU VJEN NE DERE TE SHTEPISE ................................................. 🇦🇱🇽🇰"Bio Herbal": Bulevardi Bajram Curri, perballe ish-ATSH, pranë xhamisë Tabakeve ,Tirane. ☎️Cel: +355682887359 📲 Whatsapp/Viber: +355682887359 #floketegjate #flokekacurrele #shampobishtkali #thenje #vjeshte #elbasan #postafalas #ledrivula #loje #ejona #berat #kuqezi #albanianfood #tayna #noizy #sea #dashuri #sarande #fero #shkupi #mozzik #bioherbalalbania #shkodra #art #porositonline #humor #shoke


0 Normal

Një dhuratë plotë dashni 🔸Fotografi🔸Shkrime 🔸Qokollata Zgjedh modelin dhe personalizo me të dhënat tuaja Porosia bëhet në Viber/Whatsapp +38349690059 Dergesa të shpejta në Kosovë, Shqipëri dhe Maqedoni #adgifts #dhurata #gifts #punedore #dashuri #fotografi #album #fejesa #martesa #pervjetor #ditelindje #birthday #ditaenenes #giftshop #8marsi #lule #gotamagjike #thenjedashurie #dhurataunike #lovebox #dhuratatepersonalizuara #dhurataperditelindje #personalizimi #Kosove #Prishtine #Ferizaj #Prizren #Peje #Gjilan #Gjakove


0 Normal

Ruaj kujtimet më të bukura të bebit👶🏻 Korniza me fotografi për vitin e parë të Bebit Për porosi na shkruani në viber ose whatsapp: +38349690059 #adgifts #dhurata #gifts #punedore #dashuri #fotografi #album #fejesa #martesa #pervjetor #ditelindje #birthday #ditaenenes #giftshop #8marsi #lule #gotamagjike #thenjedashurie #dhurataunike #lovebox #dhuratatepersonalizuara #dhurataperditelindje #personalizimi #Kosove #Prishtine #Ferizaj #Prizren #Peje #Gjilan


0 Normal

#dashuri 💞 #zmer #tedua_ty_🌹


0 Normal

Dekorim Infinity extra per pervjetor 😍 Faleminderit per besimin te nderuar. #love #infinity #infinitylove #dashuri #decor #gift #couple #happycouple #married #anniversary


0 Normal

🙌🏼🙏A thua është dita jote e fundit në spital do t’i biem deri në fund a thua edhe kësaj dite të lodhur në orën e familjes. Ti je më i madh, vogëlush, më i fortë se ky spital për inat këtë ditë ta sosim deri në fund.#elhamdulilah_musliman #allah Qe më le birin time ne krahet e mi 🖤


21 Normal

⚜️ NUSE👰🏻⚜️ ⚜️ Follow for more 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻 .@nuse_qifte .@nuse_qifte .@nuse_qifte _______________________________________________________ . #nuse #bride #wedding #bridal #bridestyle #weddingdress #weddingidea #weddingphoto #weddingday #weddingtime #darsmashqiptare #love #fejesa #nuseshqiptare #albanianwedding #makeuptutorial #albania #kosovo #dasma #dashuri #grim #frizura #makeup #glam #dress #prishtina #podujeva #prizren #gjilan #drenica @nusetshqiptare @nusetqikat @albanischenuset @albanian_weddings @albanischedasma @kurora.aksesore @albanian.weddings @nuse.shqiptare2019


2 Normal

per dashnine, prekjen, kujdesin e vullnetin e mire te nanes ❤️. Nora kerkoj perjetesine e nje dhurate e na me shume qef e realizuam albumin me kujtimet e jetes se tyre Faleminderit Nore ☀️ * * * For the love, touch, care and the good will that only mothers have. ❤️ Nora wanted an eternal gift, so we willingly made that come true by creating the album of their lives. Thank you Nore ☀️ • • • • • • #handmade #handmadecraft #craft #crafting #love #mother #mom #dashuri #album #handmadealbum #work #working #diy #doityourself #kosove #albania


0 Normal

POPO PO LUJNA ....😏😌 @samirs4m 😂😋❤ . . . . #c4team #dashuri #hiphop #tetova #medelina


8 Normal

Sabes cuáles son los beneficios de la meditación?⁣⁣ ⁣⁣ Desliza para conocerlos y cuéntanos si ya has experimentado estos beneficios o que es lo que te ha sucedido al practicarla.⁣ ⁣ Nos encanta leerte.⁣ ⁣ Dashuri: una conexión con tu luz interior.⁣ ⁣ #Terapiasholsticas #amorpropio #universodeluz #mujerempoderada #vidadesueño #Espiritualidad #magia #amigos #vivirfeliz #familiaenamor #luz #amor #mujerfeliz #dashuri #sanacin #reikienergy #talleres #meditacin⁣


0 Normal

Tag per dikan qe je merzit #dashuri


3 Normal

🎁Dhuratë e veçantë për dhomën e fëmijës 🧒🤗 . E shkruar me Pirografi (sosje druri), 2 ngjyra 🎨, çmim i volitshëm 📥 . #porositonline #pirografi #babycomingsoon #bebi #baba #dhurataperfemije #dhurata #gift #kosova #baby #roomdecor #dhomaperfemije #prishtina #prizren #ferizaj #gilan #femije #prinderit #dashuri #love #tirana #tedua #bebijem #gjakova #dhurataperfemije


0 Normal

Dhurata per cdo lloj rasti i gjeni vetem tek @dhurata_twoem 😊 Personalizohet me foto dhe mbishkrim me tekniken e djegies(Pirograf) sipas deshires Permasat 30 cm Tek ne do te gjeni dhuratat qe kurre nuk mund te qendrojne ne sirtare,punime druri qe kurre nuk i iken vlera,dhuratat me unike, plot kuptim,te punara me shume dashuri ne modelet me te bukura dhe ne menyren me te bukur artizane 😊 Te gjitha punime HandMade ✋🏻 Cmimet me te mira se kudo 😊 Per info dhe porosi na kontaktoni ne DM💌 -Porosia vjen tek ju brenda 24 oresh nga momenti qe e porosisni brenda Tiranes dhe brenda 2-3 ditesh ne qytetet e tjera -Transporti deri ne deren tuaj brenda qyteteve dhe fshatrave te Shqiperise Falas Dhe ne Kosove 4€(porosia vjen brenda javes) -Pagesa behet ne momentin qe merni pakon tek korrieret tane @dhurata_twoem i vetmi ne llojin e tij unik 😍 . . #handmade #dhurata #dhurataunike #idedhuratash #dhuratatepersonalizuara #love #punimedruri #pirografia #dhurataperditelindje #dhuratatebukura #dhuratatevecanta #bejdiketelumtur #dashuri #ideperdhurata #personalizime #gifts #love #woodgifts


1 Normal

Dhuratë ideale për datën tuaj të veçantë😍 Libri personalizohet me fotografi dhe shkrime Transporti falas Për porosi na shkruani në viber ose whatsapp: +38349690059 #adgifts #dhurata #gifts #punedore #dashuri #fotografi #album #fejesa #martesa #pervjetor #ditelindje #birthday #ditaenenes #giftshop #8marsi #lule #gotamagjike #thenjedashurie #dhurataunike #lovebox #dhuratatepersonalizuara #dhurataperditelindje #personalizimi #Kosove #Prishtine #Ferizaj #Prizren #Peje #Gjilan #Podujeve


1 Normal

Ruani kujtimet tuaja dhe të motrave në librat e personalizuar me fotografi dhe shkrime Transporti falas Për porosi na shkruani në viber ose whatsapp: +38349690059 #adgifts #dhurata #gifts #punedore #dashuri #fotografi #album #fejesa #martesa #pervjetor #ditelindje #birthday #ditaenenes #giftshop #8marsi #lule #gotamagjike #thenjedashurie #dhurataunike #lovebox #dhuratatepersonalizuara #dhurataperditelindje #personalizimi #kosova #Kamenica #Ferizaj #Deqan #mitrovica #Gjilan #Gjakova


0 Normal

Dhuratë ideale për datën tuaj të veçantë😍 •Kornizë me datë dhe emra •3 kuba të personalizuar me fotografi, shkrime, iniciale dhe datë Transporti falas Për porosi na shkruani në viber ose whatsapp: +38349690059 #adgifts #dhurata #gifts #punedore #dashuri #fotografi #album #fejesa #martesa #pervjetor #ditelindje #birthday #ditaenenes #puzzle #guri #filxhanmagjik #korniza #kavanoz #bebe #femije #mirenjohje #kubi #libriidashurise #shtyp #punime #dashuriime #idedhuratash


0 Normal

Dhuratë unike për Përvjetor ose Ditëlindje Viber & Whatsapp +38349690059 Korniza me daten tuaj Fotografite ne kube #adgifts #dhurata #gifts #punedore #dashuri #fotografi #album #fejesa #martesa #pervjetor #ditelindje #birthday #ditaenenes #puzzle #guri #filxhanmagjik #korniza #kavanoz #bebe #femije #mirenjohje #kubi #libriidashurise #shtyp #punime #dashuriime #idedhuratash


0 Normal

Një dhuratë për shoqen e zemrës, Kutia përmban: çokollata, mini album me fotografi, shkrime dhe lule Porosia bëhet në Viber/Whatsapp +38349690059 Dërgesa të shpejta në Kosovë, Shqipëri dhe Maqedoni #adgifts #dhurata #gifts #punedore #dashuri #fotografi #album #fejesa #martesa #pervjetor #ditelindje #birthday #ditaenenes #giftshop #8marsi #lule #gotamagjike #thenjedashurie #dhurataunike #lovebox #dhuratatepersonalizuara #dhurataperditelindje #personalizimi #Kosova #Prishtina #Ferizaj #Prizren #Pej #Podujeva #Mitrovica


0 Normal

Një dhuratë në shenjë mirënjohje për NËNËN Modele të ndryshme, teksti dhe dizajni mund të ndryshohen sipas kërkesave. Porosia bëhet në Viber/Whatsapp +38349690059 Dërgesa të shpejta në Kosovë, Shqipëri dhe Maqedoni adgifts #dhurata #gifts #punedore #dashuri #fotografi #album #fejesa #martesa #pervjetor #ditelindje #birthday #ditaenenes #giftshop #8marsi #lule #gotamagjike #thenjedashurie #dhurataunike #lovebox #dhuratatepersonalizuara #dhurataperditelindje #personalizimi #Kosova #Prishtina #Ferizaj #Prizren #Peja #Gjilan #Gjakova


0 Normal

#dashuri Instagram hashtag results and dashuri related posts, images and videos... #dashuri


ad Advertisement Ad Time

Next Page