#ebukur#ebukur Instagram hashtag results and ebukur related posts, images and videos... #ebukur


ad Advertisement Ad Time

Karficë/Brosh zbukurimi Shto detaje ne veshjen tuaj💎 Follow @bridalaccessoriesks . . . . . . #karficezbukurimi #karfic #brosh #brooch #veshje #detaje #perditshmeri #zbukurim #detal #ebukur #vajza #evecante #bridalaccessoriesks


0 Normal

Karficë/Brosh zbukurimi Shto detaje ne veshjen tuaj🌻 Follow @bridalaccessoriesks . . . . . . #karficezbukurimi #karfic #brosh #brooch #veshje #detaje #perditshmeri #zbukurim #detal #ebukur #vajza #evecante #bridalaccessoriesks


0 Normal

Karficë/Brosh zbukurimi Shto detaje ne veshjen tuaj🌻 Follow @bridalaccessoriesks . . . . . . #karficezbukurimi #karfic #brosh #brooch #veshje #detaje #perditshmeri #zbukurim #detal #ebukur #vajza #evecante #bridalaccessoriesks


0 Normal

Ylli bukur Albulena , po shkelqen😍😍🌟 #nuse #ebukur #albaniantradition #traditional @albulenafranca 🌹❤️❤️


5 Normal

Promo Dasma Axhensila & Shkelqim https://youtu.be/aZ75eBvmtAw _____________________________ 🎥Ademi Studio☎️+355694850770 _____________________________ #weddings #dasma #weddingday #wedding #Fotografi #art #dasma #kamera #film #dron #profesional #video #Cran #4k #Detailsgirls #bukuri #grim #instago #photooftheday #nuse #fotograf #shqiptaret #ebukur #ademistudio #besnikademiproduction #sonya7riii #nikon #Lumix


0 Normal

My baby 🥰🥰 #princess #ebukur


2 Normal

Birthday Cake 🎂 #geburtstagstorte🎂 #torte #torten #🎂 #tort #ebukur #mbëlsirë #embelsire #eshijshme


2 Normal

Lulet e vjeshtes /flower of autmn #pink #flowers #flowers #autumn #ebukur #lulet #luletevjeshtes


0 Normal

GÜRTEL 1 von @gold.schmuck 👆👆👆👆👆👆👆👆👆👆👆 #kollana #handmade #nuse #darsma #qika #evecant #ebukur #unike #belt #gürtel #kanagjegj #braut #bride #liebe #schnheit #balkan #kanagjegj #lire #vergoldet #sehrgutequalitt


1 Normal

#beba #im #ebukur #😇 #💎 #😍 #buzebukuraime


2 Normal

Çfarë gjendet në thelb të zemrës së një gruaje? Cilat janë dëshirat e saj? Çfarë dëshironim me zjarr kur ishim vajza të vogla? Cfarë dëshirojmë ende si gra? Si mund të nisë një grua të shërohet prej plagëve dhe tragjedive jetës saj? Diku mes ëndrrave të rinisë suaj dhe së djeshmes, ka humbur diçka vyer. Ky thesar është zemra juaj, zemra juaj e paçmueshme femërore. Zoti ka vendosur brenda jush një zemër femërore te fuqishme dhe të butë, guximtare dhe joshëse. S'ka dyshim që kjo është keqkuptuar. Me siguri është sulmuar. Por zemra juaj e vërtete është ende dhe ia vlen të ripërtërihet. Ti je magjepsëse.✨💛


1 Normal

For a special day 💍💎💄 #engagement Urime fejesa Elmedina Menderez #fejesa #dhurata #ebukur #queen👑 Urdheroni ne @queen_sdesign 👑


0 Normal

Nese deshironi nje Dhurate Unike dhe Te Perkushtuar ju Goca per veten tuaj apo ju Cuna per te dashuren e ♥️ tuaj,ju ofrojme ne Nje Unaze Te Tille 💍 💎 🤚🏻Unaze NEOGLORY nga HandMade Jewelry/Bizhuteri Te Punuara Me Dore ✋🏻 👌🏻Made with Swarovski Elements 💎 💍 Serme punuar me Elemente Svarovski ✔️ 👉🏻Mase e pershtatshme per cdo numer gishti me elemente zgjerim/ngushtimi. ———————————————————————— #unaze #serm #elemente #svarovski💎 #fine #ebukur #bizhuteri #punuarmedore #neoglory #miredhelire #blimire #blilire #shitjeonline #blerjeonline #shitblerjeonline #trasnportifalas #transportkudo #produkteonline #ring #neogloryjewelry #swarovski #svarowskicrystal #swarovskielements #handmade #jewelery #handmadejewelry


0 Normal

This one is lovely . Me diameter 1 m , perfitoje sot vetem per 9000 leke . Porosit ne dm . #dhurate #pervajzen #grua #tapet #punimdore #ebukur


0 Normal

Ylli bukur Albulena , po shkelqen😍😍🌟 #nuse #ebukur #albaniantradition #traditional @lenafaruk 🌹❤️❤️


7 Normal

Serata fra amici in arbëresh con brano della tradizione #lulelule a #spezzanoalbanese in #calabria per la difesa della minoranza #arbreshe #arbresh #vocidipace #vdp #amazing #music #popacappella #instagood #instamusic #choir #ibukur #ebukur #shqiperia #friends #Festa #tradizioni


3 Normal

E bukura Albulena ,princeshë po shkelqen😍😍🌟 #nuse #ebukur #albaniantradition #traditional @lenafaruk 🌹❤️❤️


6 Normal

ASA Creations Portrete te punuar ne dru me tekniken e djegies ... Me permasat 12*12 cm.... Transporti ne te gjithe qytetet e Shqiperise.... . Ti ke idete ,Ne e realizojme🤗... . . #asa_creation #dhurata #photo #portret #foto #dhuratatepersonalizuara #2019 #ebukur #dru #dhuro #albania #tiranapost #gusht #august #insta #blishqip #suprize


0 Normal

#musthave #womenwatch Orë për vajza. E thjështë #elegante #ebukur. E përshtatshme për çdo eveniment tuajin. #shopping #ladys #watches


0 Normal

Opatija#mbazdite#ebukur#


0 Normal

🔥🔥🔥🔥MODELL 6 KETTE🔥🔥🔥🔥🔥🔥⭐⭐⭐⭐⭐@gold.schmuck ⭐⭐⭐⭐⭐ #gold.schmuck #design #unik #femer #grua #vajz #qika #ebukur #bizhuteri #handmade #modeleunike #dasma #nuse #albanische #Beautiful


0 Normal

...deri ne detaje #shishe#detaje#stil#ebukur#


0 Normal

Sunset over the Adriatic Sea...beautiful! My 4th trip to Albania this year. E dua Shqipërinë! #durrs #albania #sunset #adriaticsea #shqiperi #ebukur


0 Normal

Matchy tortoise sunglasses ✔️ Matchy blue ruffles ✔️ Matchy pink lips ✔️ Matchy sunny smiles ✔️ With my beautiful daughter on a beautiful Sunday Morning. [July 14th 2019.] ♥️ ❤️ 💕 ❤️ ♥️ #mybestfriendforever #herandi #mydaughterandi #mydaughtermyworld #lovehertopieces #mommyandmini #motherdaughter #mommysgirl #mygorgeouschild #mygirl #myprincess #jetaime #ebukur #ebukuraime #vajza #kushkavajzabotenka #shpirtishpirtittim #tedua #mommydaughterdate #sundayswithvivian #vivi #myvivian #whatwewore #mommydaughterstyle #matchymatchy #sunandsummer #sundayfunday #momblogger #mybestfriend #eleganceandmommyhood


4 Normal

E bukura Albulena ,princeshë po shkelqen😍😍🌟 #nuse #ebukur #albaniantradition #traditional @lenafaruk 🌹❤️❤️


5 Normal

E bukura Albulena ,princeshë po shkelqen😍😍🌟 #nuse #ebukur #albaniantradition #traditional @lenafaruk 🌹❤️❤️


1 Normal

#woodworldalbania Done ✅ Na kontaktoni dhe realizoni mobilien tuaj sipas deshires. Cel: +355684080233 Email: wwshop.al@gmail.com #mobilje #furniture #cilesi #korrektesi #profesional #furnituredesign #interiordesign #portmonto #shoesshelf #mirror #ergonomik #ebukur #modern #wood #world #albania #tirana #tiranafurniture


2 Normal

#Beautiful #Albania #🇦🇱 #Tirona #ebukur - Te gjith miqt e mi! Le te takohemi neser(te djelen) ne kishen e ungjillit ne oren 10:30. - Pas adhurimit, le te ham dreken bashk. #😄


2 Normal

🎷Brooch _____________________________________________________________#saxophone #music #crystals #musician #giftideas #porosit #porositonline #porosittani #ebukur #specialbrooches


0 Normal

Kjo orë fantastike e punuar me shumë përkushtim në çdo detaj, është dhurata perfekte për këdo! ———————– Vepra "Piazza di Spagna, Roma" 📌Dizajn Italian 📌Mekanizëm Zvicerian 📌Rezistente ndaj ujit 📌2 Vite Garanci 📌Rripa prej lëkure italiane (nga të 2 anët) 📌Dhuratë një palë rripa metalike 📌Çmimi 149 euro ✈️Transporti falas në të gjithë botën Porosit online: +355677168900✅ Kliko tek profili për të parë dyqanin online!#enzoattinial


5 Normal

Wunderkuchen mit Himbeer Swiss Meringue Buttercreme #wunderkuchen #himbeerbuttercreme #ilovehimbeeren #torte #leckeretorte #eshijshme #ebukur #embelsira #embel #mbëlsira


0 Normal

Geburtstagstorte #fondanttorte #zweistckigetorte #leckeretorte #himbeerbuttercreme & #himbeerfruchteinlagen unten, #zitronenbuttercreme & #lemoncurdeinlagen oben, #embelsira #mbëlsira #tort #torte me crem me mjedra posht dhe crem me limonë lart #eshijshme #ebukur #ditelindje #prnënen


0 Normal

Geburtststagtorte #zweistckigetorte #torte #fondanttorte #schmetterling #embelsira #torte #eshijshme #ebukur #embel


1 Normal

#ebukur Instagram hashtag results and ebukur related posts, images and videos... #ebukur


ad Advertisement Ad Time

Next Page