#familje#familje Instagram hashtag results and familje related posts, images and videos... #familje


ad Advertisement Ad Time

🤩Fluturimet nga Prishtina vajtje - ardhje me super çmime !! 💜Prishtinë - Budapest - Prishtinë 45 Euro 💜Prishtinë - Vienna - Prishtinë 65 Euro 💜Prishtinë - Memmingen - Prishtinë 65 Euro 💜Prishtinë - Geneva - Prishtinë 65 Euro 💜Prishtinë - Basel - Prishtinë 65 Euro 💜Prishtinë - Berlin - Prishtinë 69 Euro 💜Prishtinë - Dortmund - Prishtinë 75 Euro 💜Prishtinë - Londër - Prishtinë 95 Euro 💜Prishtinë - Stuttgart - Prishtinë 125 Euro 💜Prishtinë - Dusseldorf - Prishtinë 125 Euro 💜Prishtinë - Munich - Prishtinë 125 Euro ⚠️Oferta momentale per data te caktuara⚠️ Te perfshira ne cmim : 💢Bileta vajte - ardhje per data te caktuara 💢Bagazhe ne varesi te kompanise ajrore 💢Te gjitha taksat aeroportuale Për më shumë infomacion mund të na kontaktoni në: ☎️+355 682020420; +355 42320847 🌍Viber & Whats app: 🌍+355 682020420 📍Adresa: Bulevardi "Bajram Curri", P.1 Maji, No 4/34, Përballë Gjykatës së Rrethit Tiranë . #prishtina #londer #berlin #vienna #budapest #munich #geneva #basel #albaniaexplorertravel #albaniaexplorer #antalya #familje #bulevardibajramcurri #vere #vere2019 #udhetime #biletaavioni #tragete #makinameqera #hotele


0

Porosi e realizuar Family Tree! 📲 Porositni tani në mesazh ose në viber +38349454511 📬 Posta gratis në të gjithë Kosovën !! 🚙 #family #familje #tree #peme #love #dashuri #porosidruri #wood #dru #woodcraft #porosionline #postagratis


0

Porosi e realizuar Family Tree! 📲 Porositni tani në mesazh ose në viber +38349454511 📬 Posta gratis në të gjithë Kosovën !! 🚙 #family #familje #tree #peme #love #dashuri #porosidruri #wood #dru #woodcraft #porosionline #postagratis


0

Ne duhet të kthejmë sytë prapa, të shikojmë njëherë familjen tonë, nuklin tonë që dalim çdo mëngjes nga shtëpia. Si e kemi atë familje, e kemi të shëndetshme, a komunikojmë mirë, a i edukojmë mirë ata fëmijë, a themi të lutem, me fal, faleminderit apo vetëm shajmë? Si është bërë e mundur që të gjithë njerëzit që punojnë në këtë vend vetëm shajnë? Po nuk arritëm dot që të japim meritokracinë e duhur, ky vend nuk ka për tu bërë. Nuk mund të ngrihet vendi duke sharë, duke krijuar konflikte por duke i dhënë gjithsecilit atë që meriton. | #rtvora #enicobani #diteere #familje #juridik #gjyqtar #prokuror |•www.ora news.tv•| 👉 @rtvora 👈


4

English and Albanian below _________________________________ We are what we eat! Greentest protects you and your family by testing: 1. The level of nitrates at: fruits 🍎, vegetables 🥦, meat 🍖 and fish 🐟 2. Background radiation ☢ 3. Water hardness 💧 Make your order now at: +355 69 60 55 055 www.greentest.al NE JEMI CFARË HAMË! Greentest ju mbron ju dhe familjen tuaj duke testuar: 1. Nivelin e nitratit tek: frutat 🍎, perimet 🥦, mishi 🍗 dhe peshku 🐟 2. Rrezatimi radioaktiv të ambientit ☢ 3. Fortësinë e ujit 💧 Porosit tani në: +355 69 60 55 055 www.greentest.al #greentest #ushqime #familje #siguri #shendet #albania #kosovo #macedonia #montenegro


1

Aventura qe nuk i keni imagjijuar ndonjehere ✨✨ Reservo ⏰edhe 👉 ti per veten dhe miqte 👫 ne www.vrgames.al #vr #vrgames #virtualreality #realitetivirrual #veworld #aventura #risi #teknologji #emocion #games #esports #htcvive #steam #pervoje #eksperiwnce #bestplacetogo #miq #teamspirit #miq #familje #weekend #funtime #tirana #albaniangirls


0

Edhe 5️⃣0️⃣ ditë na ndajne nga Viti i Ri. 🆕 Year 2020 ✨💥 Mos humb mundesinë që të kesh një shtëpi të re për festat e fundvitit. 🙏🤗 Ne mund tju ndihmojme të realizoni ëndrrat tuaja 🎆🎇🌠 📲 +355 69 700 7079 👩‍💻www.remaxinfinity.al #remax #newyear #christmas #home #family #krishtlindje #familje #shtepi #prona #remaxinfinityal #apartament #remaxeurope #christmasdecor #christmasgifts #christmastree


0

Edhe 5️⃣0️⃣ ditë na ndajne nga Viti i Ri. 🆕 Year 2020 ✨💥 Mos humb mundesinë që të kesh një shtëpi të re për festat e fundvitit. 🙏🤗 Ne mund tju ndihmojme të realizoni ëndrrat tuaja 🎆🎇🌠 📲 +355 69 700 7079 👩‍💻www.remaxinfinity.al #remax #newyear #christmas #home #family #krishtlindje #familje #shtepi #prona #remaxinfinityal #apartament #remaxeurope #christmasdecor #christmasgifts #christmastree


0

Xhon Petën ishte një misionar pionier në Ishujt Nju Hebrajds. Një natë, armiqtë vendas e rrethuan bazën e misionit, me qëllim që të digjnin shtëpinë e Xhonit dhe të vrisnin familjen e tij. Xhoni dhe gruaja e tij, Meri En, u lutën me këmbëngulje gjatë natës së mbushur me terror duke kërkuar që Perëndia t’i çlironte ata. Kur lindi dielli, ata u mahnitën kur panë që sulmuesit e tyre u larguan.⠀ Për më tepër, ju ftojmë të na ndiqni në programin “Mesazhe Shprese”, ora 19:30.⠀ #radio7albania #mesazheshprese #xhenpeten 3misionar #priotete #armik #mision #familje


0

Te dashur prinder, KUJDES! Pozitat qe i shihni ne foto duhet te mundoheni ti evitoni sa me shume! Terheqja nga krahet, shtrengimi i dores, zgjatja duke u levarur apo te ngjajshme sjellin deri ne situata te pakendshme per shendetin e femijes. Kockat e tyre jane ende te buta, ata lehte zhvendosen si dhe indet e tyre Kjo eshte shume e dhimbshme te femijet dhe mund te percillet me enjtje dhe te qara te medha tek femijet. Nese ju ndodh ndonje rast i tille patjeter te kontaktoni ortopedin tuaj. Urojme te mos ju ndodhe kjo. . . #botaebebit #albanianmom #bebaime #gjithckambifemijet #femije #gruaja #instababy #familjaime #family #foshnje #bebe #qumeshti #botaebebes #nene #familje #babyfood #femijet #perfemije #femijetelumtur #vetemfemije #mamiblog #shendetibebes #shendetibebit #bimbambum


0

Idag vill jag hylla pappan till mina fem barn. Bilden talar nog sitt tydliga språk vilken typ av pappa han är😆 Jag är så otroligt tacksam för att du är så oerhört fin mot våra barn. I vårt och torrt❤️ . #farsdag #krlek #familje #fembarnspappa


2

🤩Bileta promocionale me nisje nga Tirana🧚‍♀️ Tiranë 🧡 Budapest 25€ Tiranë 🧡 Memmingen 40€ Tiranë 💛 Londer 35€ Tiranë 💛 Viene 40€ Tiranë 💜 Amsterdam 45€ Tiranë 💜 Romë 60€ Tiranë 💚 Bergamo 60€ Tiranë 💚 Venecia 70€ Tiranë 💙 Bologna 65€ Tiranë 💙 Verona 60€ Tiranë 🔺️ Athine 65€ Tiranë 🔺️ Malpensa 70€ Tiranë 💎 Bari 85€ Tiranë 💎 Ancona 75€ Tiranë 💗 Torino 75€ Tiranë 💗 Firenze 75€ Tiranë 🖤 Genova 85€ Tiranë 🖤 Pisa 70€ Tiranë ❣ Rimini 75€ Tiranë 💖 Perugia 85€ Tiranë 💖 Dusseldorf 75€ Tiranë 💓 Dortmund 65€ Tiranë 💓 Stamboll 65€ ⚠️Oferta momentale ⚠️ Te perfshira ne cmim : 💢Bileta VAJTJE per data te caktuara ne muajin DHJETOR 💢Bagazhe ne varesi te kompanise ajrore 💢Te gjitha taksat aeroportuale Për më shumë infomacion mund të na kontaktoni në: ☎️+355 682020420; +355 42320847 🌍Viber & Whats app: 🌍+355 682020420 📍Adresa: Bulevardi "Bajram Curri", P.1 Maji, No 4/34, Përballë Gjykatës së Rrethit Tiranë . #tirane #athine #genova #verona #budapest #perugia #viene #rome #albaniaexplorertravel #albaniaexplorer #antalya #familje #bulevardibajramcurri #vere #vere2019 #udhetime #biletaavioni #tragete #makinameqera #hotele


0

Në kulmin e emocioneve, sot klubi ynë shënoi fitore si mysafir kundër ekipit lider te ligës se parë, KVF “Vëllaznimi”, në Gjakovë, me rezultat 3:0. Në fund u shpërblye i gjithë mundi dhe përkushtimi jonë në fushë. Me padurim tani presim lojët e radhës. Një falenderim i veçant për të gjithë përkrahësit e klubi tonë! #Ky #shtë #klubi #i #qytetit #KVF #Dukagjini #Nj #familje #e #madhe ♥️🏐


16

Es gibt nichts wichtigeres auf der Welt als #gesundheit #Freunde #familje #ilovemyfamilyandfriends❤️


1

#Pyetja që i mundon të gjithë: Si ta #di#kam #jetn e #prjetshmme? #Adhurojm Zotin bashkë! #Kish #Familje Jeni të ftuar të dielen (10 Nëntor), ora 16:00 në kishën tonë. Ndërtesa 3-katëshe përballë Trumës


0

Ella & yo 💙 #sister #familje


1

Nëntori i zbritjeve! Oferta vlen për datat 09 - 10 Nëntor 2019, ju mirëpresim në pikat tona shitëse, me shumë zbritje në produkte të ndryshme. ATC Market - Për gjithë familjen! #atcmarket #zbritje #fundjave #familje


0

Porosi e realizuar Family Tree! 📲 Porositni tani në mesazh ose në viber +38349454511 📬 Posta gratis në të gjithë Kosovën !! 🚙 #family #familje #tree #peme #love #dashuri #porosidruri #wood #dru #woodcraft #porosionline #postagratis


1

Porosi e realizuar Family Tree! 📲 Porositni tani në mesazh ose në viber +38349454511 📬 Posta gratis në të gjithë Kosovën !! 🚙 #family #familje #tree #peme #love #dashuri #porosidruri #wood #dru #woodcraft #porosionline #postagratis


0

Porosi të realizuara Family Tree! 📲 Porositni tani në mesazh ose në viber +38349454511 📬 Posta gratis në të gjithë Kosovën !! 🚙 #family #familje #tree #peme #love #dashuri #porosidruri #wood #dru #woodcraft #porosionline #postagratis


0

Porosi e realizuar Family Tree! 📲 Porositni tani në mesazh ose në viber +38349454511 📬 Posta gratis në të gjithë Kosovën !! 🚙 #family #familje #tree #peme #love #dashuri #porosidruri #wood #dru #woodcraft #porosionline #postagratis


0

Porosi e realizuar Family Tree! 📲 Porositni tani në mesazh ose në viber +38349454511 📬 Posta gratis në të gjithë Kosovën !! 🚙 #family #familje #tree #peme #love #dashuri #porosidruri #wood #dru #woodcraft #porosionline #postagratis


0

Porosi e realizuar Family Tree! 📲 Porositni tani në mesazh ose në viber +38349454511 📬 Posta gratis në të gjithë Kosovën !! 🚙 #family #familje #tree #peme #love #dashuri #porosidruri #wood #dru #woodcraft #porosionline #postagratis


0

😍Super cmime per nisje nga Shkupi !😍 Shkup 🚩️ Berlin 32€ Shkup ️🚩 Bremen 32€ Shkup 🚩 Hamburg 32€ Shkup 🚩 Hannover 32€ Shkup 🚩 Cologne 43€ Shkup 🚩 Baden-Baden 32€ Shkup 🚩 Nuremberg 32€ Shkup 🚩 Dortmund 40€ Shkup 🚩 Rome 32€ Shkup 🚩 Venecie 32€ Shkup 🚩 Milano 32€ Shkup 🚩 Malmo 37€ Shkup 🚩 Vaxjo 37€ Shkup 🚩 Gothenburg 37€ Shkup 🚩 Stockolm 43€ Shkup 🚩 Bruksel 32€ Shkup 🚩 Paris 32€ Shkup 🚩 Malte 37€ Shkup 🚩 Oslo 37€ Shkup 🚩 Barcelone 32€ Shkup 🚩 Kopenhagen 37€ Shkup 🚩 Basel 37€ Shkup 🚩 Frankfurt 32€ Shkup 🚩 Memmingen 32€ Shkup 🚩 Londer 37 € ⚠️Oferta momentale ⚠️ Te perfshira ne cmim : 💢Bileta VAJTJE per data te caktuara ne muajin DHJETOR 💢Bagazhe ne varesi te kompanise ajrore 💢Te gjitha taksat aeroportuale Për më shumë infomacion mund të na kontaktoni në: ☎️+355 682020420; +355 42320847 🌍Viber & Whats app: 🌍+355 682020420 📍Adresa: Bulevardi "Bajram Curri", P.1 Maji, No 4/34, Përballë Gjykatës së Rrethit Tiranë . #shkup #dortmund #hamburg #berlin #malte #malmo #venice #basel #rome #albaniaexplorertravel #albaniaexplorer #antalya #familje #bulevardibajramcurri #vere #vere2019 #udhetime #biletaavioni #tragete #makinameqera #hotele


0

He mama me tregoni kur keni qene per here te fundit ne nje takim romantik,apo e keni fshire nga memoria si puna ime😂🙈 #familje #cift #dashuri #prinder #love


86

❣ Set Çarçafësh Basmë 100% Pambuk/ Cotton🌼 i bërë me porosi sipas përmasave që ju duhen dhe kombinimin e ngjyrave që dëshironi . Çarçafët bëhen me cilësi dhe qepje dekorative, ose me qëndisje sipas kërkesave tuaja. Disponojmë shumë ngjyra, materiale dhe dizenjo të ndryshme. Cilësi e lartë! ✔Porositë i sjellim kudo, ku ju ndodheni! #carcaf #porosittani #familje #shtepi #mami #çarçafe#blionline #personalizime #qendisje  #carcafdopio😙 #carcafe #mami #porositonline #shkoder #elbasan #saranda #shtepi #tirana #tirana #berat #albania #durres #tropoje #kukes #korce #lushnje #sarande #elbasan #porositninstadirect #pogradec #vlore #fier #idedhuratash #qendistari_artline


0

❣ Set Çarçafësh Basmë 100% Pambuk/ Cotton🌼 i bërë me porosi sipas përmasave që ju duhen dhe kombinimin e ngjyrave që dëshironi . Çarçafët bëhen me cilësi dhe qepje dekorative, ose me qëndisje sipas kërkesave tuaja. Disponojmë shumë ngjyra, materiale dhe dizenjo të ndryshme. Cilësi e lartë! ✔Porositë i sjellim kudo, ku ju ndodheni! #carcaf #porosittani #familje #shtepi #mami #çarçafe#blionline #personalizime #qendisje  #carcafdopio😙 #carcafe #mami #porositonline #shkoder #elbasan #saranda #shtepi #tirana #tirana #berat #albania #durres #tropoje #kukes #korce #lushnje #sarande #elbasan #porositninstadirect #pogradec #vlore #fier #idedhuratash #qendistari_artline


0

❣ Set Çarçafësh Basmë 100% Pambuk/ Cotton🌼 i bërë me porosi sipas përmasave që ju duhen dhe kombinimin e ngjyrave që dëshironi . Çarçafët bëhen me cilësi dhe qepje dekorative, ose me qëndisje sipas kërkesave tuaja. Disponojmë shumë ngjyra, materiale dhe dizenjo të ndryshme. Cilësi e lartë! ✔Porositë i sjellim kudo, ku ju ndodheni! #carcaf #porosittani #familje #shtepi #mami #çarçafe#blionline #personalizime #qendisje  #carcafdopio😙 #carcafe #mami #porositonline #shkoder #elbasan #saranda #shtepi #tirana #tirana #berat #albania #durres #tropoje #kukes #korce #lushnje #sarande #elbasan #porositninstadirect #pogradec #vlore #fier #idedhuratash #qendistari_artline


0

❣ Set Çarçafësh Basmë 100% Pambuk/ Cotton🌼 i bërë me porosi sipas përmasave që ju duhen dhe kombinimin e ngjyrave që dëshironi . Çarçafët bëhen me cilësi dhe qepje dekorative, ose me qëndisje sipas kërkesave tuaja. Disponojmë shumë ngjyra, materiale dhe dizenjo të ndryshme. Cilësi e lartë! ✔Porositë i sjellim kudo, ku ju ndodheni! #carcaf #porosittani #familje #shtepi #mami #çarçafe#blionline #personalizime #qendisje  #carcafdopio😙 #carcafe #mami #porositonline #shkoder #elbasan #saranda #shtepi #tirana #tirana #berat #albania #durres #tropoje #kukes #korce #lushnje #sarande #elbasan #porositninstadirect #pogradec #vlore #fier #idedhuratash #qendistari_artline


0

❣ Set Çarçafësh Basmë 100% Pambuk/ Cotton🌼 i bërë me porosi sipas përmasave që ju duhen dhe kombinimin e ngjyrave që dëshironi . Çarçafët bëhen me cilësi dhe qepje dekorative, ose me qëndisje sipas kërkesave tuaja. Disponojmë shumë ngjyra, materiale dhe dizenjo të ndryshme. Cilësi e lartë! ✔Porositë i sjellim kudo, ku ju ndodheni! #carcaf #porosittani #familje #shtepi #mami #çarçafe#blionline #personalizime #qendisje  #carcafdopio😙 #carcafe #mami #porositonline #shkoder #elbasan #saranda #shtepi #tirana #tirana #berat #albania #durres #tropoje #kukes #korce #lushnje #sarande #elbasan #porositninstadirect #pogradec #vlore #fier #idedhuratash #qendistari_artline


0

AIRBOARD ERGO XL ________________________________________________________ • Formë unike e përshtatshme dhe mjaft efikase për hekurosjen e shpatullave të këmishave, bluzave dhe çdo veshje • Sipërfaqe e bollshme për hekurosjen e çërçafëve dhe perdeve. • Shtresa e hekurosjes ultradritë dhe me sipërfaqe Thermo - Reflect Technology dhe jo metalike, hekuros në të dyja anët njëkohësisht dhe gjithashtu kursen energjinë dhe kohën me 33%. • Këmbët nuk dëmtojnë nga gërvishtjet parketin, laminatin apo pllakat. • Mbajtësja e hekurit e lëvizshme për hekurosjen e të gjitha madhësive të rrobave • 140x38 • Lartësi 98cm • Hapësirë e bollshme për hekurosje ulur • Strukturë stabël, e qëndrueshme dhe rezistente • Mbajtëse kabëlli i hekurit. • Prizë për hekurin. PRODHUAR NË GJERMANI #hekurosje #shtepi #familje #higjiene #pasterti #tavolinehekurosje


0

Kush fjeti keshtu naten e kaluar?🖐👨‍👩‍👧‍👦🙏❤ #familje #bekim #dashuri #bebedjale #bebevajze #babylover


62

🍂🍁Set çarçafësh me material të ngrohtë e te butë Velvetinë për stinën e ftohtë! Zgjidhni modelin e preferuar me përmasat që dëshironi! Dërgesat brenda dhe jashtë Shqipërisë brenda një kohe shumë të shkurtër! Për porosi na kontaktoni me mesazh ose na shkruani në Whatsap 🤗  #carcaf #porosittani #familje #shtepi  #mami #çarçafe#blionline #fanellate #velvetine #carcafdopio😙 #carcafe #mami #porositonline #shkoder #elbasan #saranda #shtepi #tirana #tirana #beratcastle #albania #durres #tropoje #kukes #korce #lushnje #sarande #elbasan #porositninstadirect #pogradec #vlore #fier #idedhuratash #qendistari_artline


0

🍂🍁Set çarçafësh me material të ngrohtë e te butë Velvetinë për stinën e ftohtë! Zgjidhni modelin e preferuar me përmasat që dëshironi! Dërgesat brenda dhe jashtë Shqipërisë brenda një kohe shumë të shkurtër! Për porosi na kontaktoni me mesazh ose na shkruani në Whatsap 🤗  #carcaf #porosittani #familje #shtepi  #mami #çarçafe#blionline #fanellate #velvetine #carcafdopio😙 #carcafe #mami #porositonline #shkoder #elbasan #saranda #shtepi #tirana #tirana #beratcastle #albania #durres #tropoje #kukes #korce #lushnje #sarande #elbasan #porositninstadirect #pogradec #vlore #fier #idedhuratash #qendistari_artline


0

🍂🍁Set çarçafësh me material të ngrohtë e te butë Velvetinë për stinën e ftohtë! Zgjidhni modelin e preferuar me përmasat që dëshironi! Dërgesat brenda dhe jashtë Shqipërisë brenda një kohe shumë të shkurtër! Për porosi na kontaktoni me mesazh ose na shkruani në Whatsap 🤗  #carcaf #porosittani #familje #shtepi  #mami #çarçafe#blionline #fanellate #velvetine #carcafdopio😙 #carcafe #mami #porositonline #shkoder #elbasan #saranda #shtepi #tirana #tirana #beratcastle #albania #durres #tropoje #kukes #korce #lushnje #sarande #elbasan #porositninstadirect #pogradec #vlore #fier #idedhuratash #qendistari_artline


0

🍂🍁Set çarçafësh me material të ngrohtë e te butë Velvetinë për stinën e ftohtë! Zgjidhni modelin e preferuar me përmasat që dëshironi! Dërgesat brenda dhe jashtë Shqipërisë brenda një kohe shumë të shkurtër! Për porosi na kontaktoni me mesazh ose na shkruani në Whatsap 🤗  #carcaf #porosittani #familje #shtepi  #mami #çarçafe#blionline #fanellate #velvetine #carcafdopio😙 #carcafe #mami #porositonline #shkoder #elbasan #saranda #shtepi #tirana #tirana #beratcastle #albania #durres #tropoje #kukes #korce #lushnje #sarande #elbasan #porositninstadirect #pogradec #vlore #fier #idedhuratash #qendistari_artline


0

🍂🍁Set çarçafësh me material të ngrohtë e te butë Velvetinë për stinën e ftohtë! Zgjidhni modelin e preferuar me përmasat që dëshironi! Dërgesat brenda dhe jashtë Shqipërisë brenda një kohe shumë të shkurtër! Për porosi na kontaktoni me mesazh ose na shkruani në Whatsap 🤗  #carcaf #porosittani #familje #shtepi  #mami #çarçafe#blionline #fanellate #velvetine #carcafdopio😙 #carcafe #mami #porositonline #shkoder #elbasan #saranda #shtepi #tirana #tirana #beratcastle #albania #durres #tropoje #kukes #korce #lushnje #sarande #elbasan #porositninstadirect #pogradec #vlore #fier #idedhuratash #qendistari_artline


0

✈Çmimet me te mira per nisje nga Prishtina😍 Prishtine ✈ Budapest 23€ Prishtine ✈ Basel 33 € Prishtine ✈ Memmingen 33€ Prishtine ✈ Viene 38€ Prishtine ✈ Dortmund 48€ Prishtine ✈ Londer 53 € Prishtine ✈ Berlin 43 € Prishtine ✈ Geneva 43€ Prishtine ✈ Stamboll 68€ Prishtine ✈ Amsterdam 98€ ⚠️Oferta momentale VETEM PER DISA DATA NE MUAJIN DHJETOR⚠️ Te perfshira ne cmim : 💢Bileta VAJTJE 💢Bagazhe ne varesi te kompanise ajrore 💢Te gjitha taksat aeroportuale Për më shumë infomacion mund të na kontaktoni në: ☎️+355 682020420; +355 42320847 🌍Viber & Whats app: 🌍+355 682020420 📍Adresa: Bulevardi "Bajram Curri", P.1 Maji, No 4/34, Përballë Gjykatës së Rrethit Tiranë . #budapest #basel #berlin #londer #geneva #stamboll #prishtina #albaniaexplorertravel #albaniaexplorer #antalya #familje #bulevardibajramcurri #vere #vere2019 #udhetime #biletaavioni #tragete #makinameqera #hotele


0

Ndoshta nuk i kemi te gjitha,por bashk kemi gjithcka kemi nevoje👨‍👩‍👧‍👦🙏❤🤗 #familje #babi #mami #bebedjale #bebevajze #babylover


0

Xmas season has started. Christmas Baubles with your favorite photo and any greeting text. Make perfect gift for your friends and family. #christmasdecor #xmas #jul #julepynt #juldekoration #christmasbaubles #julkulor #juletre #juletr #danskjul #svenskjul #julekugler #julegaver #julgva #hemdekoration #familje


0

Faleminderit per besimin #dhurat #fotografia #familje


0

❣ Set Çarçafësh Basmë 100% Pambuk/ Cotton🌼 i bërë me porosi sipas përmasave që ju duhen dhe kombinimin e ngjyrave që dëshironi . Çarçafët bëhen me cilësi dhe qepje dekorative, ose me qëndisje sipas kërkesave tuaja. Disponojmë shumë ngjyra, materiale dhe dizenjo të ndryshme. Cilësi e lartë! ✔Porositë i sjellim kudo, ku ju ndodheni! #carcaf #porosittani #familje #shtepi #mami #çarçafe#blionline #personalizime #qendisje  #carcafdopio😙 #carcafe #mami #porositonline #shkoder #elbasan #saranda #shtepi #tirana #tirana #berat #albania #durres #tropoje #kukes #korce #lushnje #sarande #elbasan #porositninstadirect #pogradec #vlore #fier #idedhuratash #qendistari_artline


0

❣ Set Çarçafësh Basmë 100% Pambuk/ Cotton🌼 i bërë me porosi sipas përmasave që ju duhen dhe kombinimin e ngjyrave që dëshironi . Çarçafët bëhen me cilësi dhe qepje dekorative, ose me qëndisje sipas kërkesave tuaja. Disponojmë shumë ngjyra, materiale dhe dizenjo të ndryshme. Cilësi e lartë! ✔Porositë i sjellim kudo, ku ju ndodheni! #carcaf #porosittani #familje #shtepi #mami #çarçafe#blionline #personalizime #qendisje  #carcafdopio😙 #carcafe #mami #porositonline #shkoder #elbasan #saranda #shtepi #tirana #tirana #berat #albania #durres #tropoje #kukes #korce #lushnje #sarande #elbasan #porositninstadirect #pogradec #vlore #fier #idedhuratash #qendistari_artline


0

❣ Set Çarçafësh Basmë 100% Pambuk/ Cotton🌼 i bërë me porosi sipas përmasave që ju duhen dhe kombinimin e ngjyrave që dëshironi . Çarçafët bëhen me cilësi dhe qepje dekorative, ose me qëndisje sipas kërkesave tuaja. Disponojmë shumë ngjyra, materiale dhe dizenjo të ndryshme. Cilësi e lartë! ✔Porositë i sjellim kudo, ku ju ndodheni! #carcaf #porosittani #familje #shtepi #mami #çarçafe#blionline #personalizime #qendisje  #carcafdopio😙 #carcafe #mami #porositonline #shkoder #elbasan #saranda #shtepi #tirana #tirana #berat #albania #durres #tropoje #kukes #korce #lushnje #sarande #elbasan #porositninstadirect #pogradec #vlore #fier #idedhuratash #qendistari_artline


0

❣ Set Çarçafësh Basmë 100% Pambuk/ Cotton🌼 i bërë me porosi sipas përmasave që ju duhen dhe kombinimin e ngjyrave që dëshironi . Çarçafët bëhen me cilësi dhe qepje dekorative, ose me qëndisje sipas kërkesave tuaja. Disponojmë shumë ngjyra, materiale dhe dizenjo të ndryshme. Cilësi e lartë! ✔Porositë i sjellim kudo, ku ju ndodheni! #carcaf #porosittani #familje #shtepi #mami #çarçafe#blionline #personalizime #qendisje  #carcafdopio😙 #carcafe #mami #porositonline #shkoder #elbasan #saranda #shtepi #tirana #tirana #berat #albania #durres #tropoje #kukes #korce #lushnje #sarande #elbasan #porositninstadirect #pogradec #vlore #fier #idedhuratash #qendistari_artline


0

Ngjyra vjeshte dhe energji pozitive! 🍂🍁🙂❤ Keto ngjyra ma ushqejne shpirtin. Thjeshte, vjeshta eshte magjike! A e doni edhe ju? __________________________________ So in love with the colors of Fall! 🍂🍁❤There are so many reasons to love this season... what is yours? 🙂 #colorsofautumn #vjesht #autumnvibes🍁 #autumn #fallseason #fallmagic #familje #mamasein #pernenat #mamaleben #beautifulnature #beautifuldaytoday #colorsofnature #mumlife #natureloversgallery #naturliebe


0

#familje Instagram hashtag results and familje related posts, images and videos... #familje


ad Advertisement Ad Time

Next Page