#fotojaedites#fotojaedites Instagram hashtag results and fotojaedites related posts, images and videos... #fotojaedites


ad Advertisement Ad Time

Sa shumë dashuri😍 Puthja e pafajsisë💗 Credit: @just.baby


1

4 bebusha e Kimit dhe Kaney-it! Në një intervistë, reperi ka deklaruar që do të ketë sa më shumë fëmijë sepse ata janë vërtet bekimi i jetës. Martesa me bukuroshen armeniane Kim nuk ishte aq e vështirë dhe marrëdhënia e tyre ishte e qendrueshme.


1

Kur ngatërroheshe vajzën e gabuar😂😂😂😂


1

Na u hapën sytë vetëm duke e parë☕☕ Filxhani për ju thotë: Janë dy gjëra që nuk duhen bërë kurrë: dhënia e premtimeve në gëzim e sipër dhe marrja e vendimeve në inat e sipër.


11

Mirëmëngjes🎃 Çfarë keni zgjedhur të vishni sot për Halloween?


1

Mirëmëngjes😌 Një këshillë e vogël nga @femrat.ikub.al Mos e provoni kur të jeni në autobus🚌


3

Mirëmëngjes me këtë pamje përrallore! Me kë do të donit të ishit këtu?


1

Mirëmëngjes🐾😸 Halloween-i po vjen😊


1

Ta nisim me pozitivitet😊


1

Kush ndihet sot kështu? Pasi të pijmë kafen do ju themi mirmëngjes☺️


1

10 idetë më të lehta për grimin e Halloween Me vetëm pak minuta ju mund të realizoni këtë make-up për natën e Halloweenit që është duke u afruar. Shfletoni galerinë, shumica e këtyre pamjeve janë kaq të lehta, sa ju mund t'i krijoni vetë ato me kozmetikën që keni në shtëpi. 1. Vetëm pak pigment ari dhe sytë e lyer 2. Vendosja e disa yjeve dhe një make-up i thjeshtë 3.Si njollat e gjirafës, bëhen me sfungjerin e grimit, flokët kapen dy bishta në formë brirësh. 4. Vizatoni disa pika të leopardit në anë të fytyrës tuaj, me lapsin e syve. 5. Të dukesh si një sirenë, duke përdorur ngjyrat që lyhen kapakët e syrit për t’i vendosur në fytyrë 6. Me vetëm disa pika me laps në fytyrën tuaj ju do të realizoni këtë. 7.Një model vampiri, kaq bukur dhe shumë thjeshtë 8. Stili i drerit për Halloween 9. Me këtë model ju zotëroni pamjen që keni kërkuar. 10. Make-up natyral.


1

Ku i kemi mamat? Ndjesia më e bukur në botë🐤


5

Sa bukur 🥰🥰🥰


1

Artisti i talentuar krijon imazhe me petale lulesh Ky artist i mrekullueshëm në instagram me emrin Raku Inoue krijon piktura të kafshëve, bimëve dhe insekteve nga petalet e luleve dhe është befasuese. Shfletoni galerinë për tu njohur më nga afër me këtë art të veçantë.


1

Të shikojmë karakteristikat e secilit😊 Follow @ikub.al


10

Mrekullia e jetës! Një ide për mamat që janë në pritjen e ëmbël🐣


1

Veshja e ditës☺️ Konfirmoje me like nëse ju pëlqen🍁🍁


1

Prandaj përputhesh kaq mirë😂 E gjithë puna është te shenja😂 Follow @ikub.al


3

Nuk kushton shumrë të kujdesesh për veten! Mjafton pak produkte dhe ju mund të shkëlqeni. Ruajeni si video🎥


1

🥺🥺😢😢


8

Ky propozimi është shumë i veçantë❤️❤️ Dashuria është forcë❤️


4

Nisin aplikimet për Lotarinë Amerikane. 4 momente që duhet të dini Nisin sot aplikimet për lotarinë amerikane DV-2021. Ashtu siç kishte njoftuar Ambasada Amerikane në Tiranë përmes një njoftimi në Facebook, aplikimet do të zgjasin deri më 5 nëntor. 1-Regjistrimet për Programin e Lotarisë DV-2021 do të jenë nga 2 tetor, ora 18:00 deri më 5 nëntor 2019, ora 17:00! 2-Vazhdoni të na ndiqni rregullisht në Facebook për të marrë këshilla te përditësuara mbi plotësimin e aplikimit tuaj. 3-Këshilla e parë është që të hapni faqen tonë të internetit dhe të lexoni udhëzimet e këtij viti. 4-Ato janë të përkthyera në shqip! Këtu mund t’i gjeni udhëzimet: https://bit.ly/2l7myjg”, shkroi Ambasada amerikane. 5-Regjistrimet për Programin e Lotarisë DV-2021 do të jenë nga 2 tetor, ora 18:00 deri më 5 nëntor 2019, ora 17:00!


1

Pozitivitet dhe mirënjohje janë dy pikat kryesore të lumturisë! Sa më shumë, aq më mirë. Mos e mbushni veten me dhimbje, thashetheme, inate.


1

😢😢😢 Një nënë ka shpërndarë një fotografi prekëse të djalit të saj katër vjeçar i diagnostikuar me leuçemi, dhe tregon se si motra e tij po kujdeset për të, e cila është vetëm 14 muaj më e madhe. Nëna e tij, Kaitlin Burge shkrepi fotografinë, ku tregon motrën e vogëlushit, Aubrey, e cila shfaqet duke fërkuar shpinën e vëllait të saj ndërsa ai mbështetet në tualet dhe duket shumë sëmurë


21

Idetë më të bukura të instagramit për grimin në Halloween Instagrami është bërë burimi i fundit i të gjitha gjërave që inspiron bukurinë. Edhe pse do akoma kohë të vijë festa shumë e dashur për ne Halloween në Instagram do të gjejmë  ide nga më të ndryshmet për grimin që duhet të zgjidhni të bëni. Ne kemi shkëputur disa nga idetë më të këndshme të grimit nga të cilat mund të frymëzoheni edhe ju kur ti shikoni. Shfleto galerinë➡️➡️➡️


1

Idetë më të bukura të instagramit për grimin në Halloween Instagrami është bërë burimi i fundit i të gjitha gjërave që inspiron bukurinë. Edhe pse do akoma kohë të vijë festa shumë e dashur për ne Halloween në Instagram do të gjejmë  ide nga më të ndryshmet për grimin që duhet të zgjidhni të bëni. Ne kemi shkëputur disa nga idetë më të këndshme të grimit nga të cilat mund të frymëzoheni edhe ju kur ti shikoni. Shfleto galerinë➡️➡️➡️


1

Për dy minuta jam gati! Sa kohë do kursenim po të visheshim kështu! Si nëpër përralla kjo ide🧙 Credit:@voguemagazine


1

Mirëseerdhe tetor! Tre muajt e fundit të vitit! Çdo ditë është dhuratë. Qoftë muaj i mbushur me buzëqeshje dhe dashuri.


1

Ku ndodhet zemra çdo shenje horoskopi. Po mua pse ma kanë copëtuar ❤️?


4

Nënë dhe bijë duke bërë yoga! Vajza është dy vjeçe e gjysëm dhe duket një nxënëse e shkëlqyer. Kemi ndonjë të @ikub.al që e ka provuar?


3

Veshja e ditës! Konfirmoje me like😊 nëse të pëlqen. Pika pika⚪⚫


2

Mirëmëmgjes! Tag mamin me dy fëmijë a më shumë! Le të qajmë hallet😂


15

Është zgjuar njeri? Mirëmëngjes 🐣


1

Anvetura të reja të dy! Emocione të reja të dy! Nisemi....


1

Një mënyrë për të pasur buzë të trasha! Kush do të kishte guximin për ta provuar diçka të tillë?


3

Një mënyrë për të pasur buzë të trasha! Kush do ta provonte?


1

Po sikur të bëjmë shtëtitje këtu? Mirëmëmgjes🌺🌺🌺 Ditë e re me energji të mira😎


2

Ëndrra ime në sirtar🤦 Vetëm shikoj peshoren dhe më dhemb koka😂


1

Si të dallojmë një orë origjinale nga një false Një orë markë dihet që ka një kosto te konsiderueshme sidomos nëse behet fjale për modele vintage te cilët janë dhe me te kërkuarit ne bote. Si të tilla, ato janë ndër objektet që tentohen të kopjohen më shpesh, duke mashtruar jo pak viktima. 1-Sigurisht një lloj sigurie vjen nga vendi ku do ta blini orën dhe filialet e brandit te cilat janë te autorizuara. 2-Çdo ore e tillë shitet ne një kuti lëkurë dhe druri me logon e vendosur dhe me detaje milimetrike. Shoqërohet gjithmonë një certifikate garancie bashke me orën. 3-Modelet origjinale kane një fare peshe sepse janë produkte prej çeliku te plote. 4-Një tjetër detaj është lenta e "ciklopit" e cila ju lejon te shihni numrin me 2.5 here me shume dhe kjo lente gjendet ne numrin 5-Një tjetër prove është rezistenca ndaj ujit. Te gjithë modelet markë janë hermetik dhe nëse ne orën tuaj futet qoftë një pike e vetme e vogël uji kjo do te thotë se keni një orë false. 6-Por mos harroni dhe koston. Një gjë është e sigurt. Një ore markë, cilido qoftë modeli i zgjedhur ka një kosto te konsiderueshme


2

Të shijojmë akoma detin pa ardhur vjeshta🍁🍁 Mirëmëngjes😊🌊


1

Tre shenjat më intuitive të Zodiakut Intuita është dhunti e ndryshme në njerëz të ndryshëm, por nëse deri tani është menduar se ajo lidhet me trashëgiminë, mjedisin ku rritesh, zgjuarsinë, nivelin e shkollimit, etj, duket se një rol jo të paktë paska edhe përkatësia zodiakale. 1-Gaforrja. Mund 't'i kapin që në ajër emocionet e personave që janë afër tyre. 2-Akrepi. Mund ta ndiejnë në ajër aromën e gënjeshtrës 3-Peshqit. Janë një nga shenjat më kreative të zodiakut. Ndjekin intuitën dhe kjo i çon drejt krijimit të gjërave fantastike


2

Shshhhshhshshsh qetësi! Po shijoj detin🐥🌊🌸


1

Mirëmëngjes njerëz të mirë😊 Kështu duhet të zgjoheshim të hënën😄


2

Veshja e ditës! Ngjyra, thjeshtësia dhe stili i @angelinas.lbook do ju pëlqejë këtë të premte.


1

Në shtëpi, babi është rendi, nëna dashuria dhe fëmija gëzimi. Mos prishni rendin, mos vidhni dashurinë dhe mos largoni gëzimin më të pastër në botë. Stop dhunës! Mos dhunoni dhe mos lejoni të dhunoheni!


1

Këto janë mëngjese perfekte! Ikët në punë apo po shijoni kafen?


1

Do guxoje ta bëje këtë foto? Je i sigurtë që partneri/ja s'do të lëshonte? 😂😂 __________________ 📸 @sergeysuxov


3

Mirëmëngjes😄 Ta nisim ditën duke numëruar gjërat që jemi mirënjohës. Janë shumë, më besoni!


1

Njihuni me binjaket më të bukura në botë që do t’ju vjedhin zemrën Të gjithë besojnë se fëmijët janë të lezetshëm, dhe në mënyrë të pashmangshme, ne mendojmë për fëmijët tanë ose nipërit tanë si ato më të adhuruarit në botë. Kush të pëlqen më shumë?


1

Amsterdam🌸🌸🌸


1

Në një botë paralele je ti në Paris! Kur ke marrë rrogën, kur makeup-i është perfekt dhe ti je e lumtur😊 Ah se harrova ti je modele ..


1

Si të merreni vesh me shenjat e horoskopit! Mos thoni pastaj nuk kuptohemi...


1

'Bashkë na shtohet jeta', shkruan Klajdi në foton e postuar në Instagram. Rreth dy javë më parëdy artistët e grupit "Threedots" Bruno dhe Mir Vathi u përfshinë në një aksident. Artistët nuk patën lëndime por kjo eksperiencë nuk do të harrohet kurrë. Përmes fotos tregohet që gjendja e tyre shëndetësore është mjaft e mirë. Të shkuara✋


1

Mirëmëngjes😄😄 Parajsa në tokë😍


1

Hap pas hapi! Tani çdo gjë duket më e thjeshtë. Si ju duket vajza?


1

Look-u i ditës! Konfirmoje me like nëse ju pëlqen!


1

Mirëmëngjes gjumasha! Vetëm muzika është ilaç i shpirtit!


1

Këngëtari i njohur @mozzik me vajzën e tij Hana! Sa je rritur🥰


4

Veshja e ditës! Fustan, kapele dhe sandale duhen për këto ditë të nxehta🔥🔥


1

Mirëmëngjes nga deti🌊🌊


2

Elita Rudi me pushime🥰 Ngjyra ngjyra🌈


1

1, 2, 3 prova teknike....


11

Kur ti dhe shoqja jote është në dietë😂😂😂


1

Kemi ndonjë Flora?


1

Mirëmëngjes njerëz të drejtë😊


2

Të paktën celulit mos bëhet😂😂


2

Veshja e ditës! Konfirmoje me like nëse të pëlqen. A nuk duket si karamele?


1

Mirëmëngjes! Kush ndihet si ajo vajza e shtrirë? Qenka koha për gjumë sot😴😴


1

Çifti më i mirë prej krejtve @marina_vjollca dhe @ghettogeasy 💚💓


1

Elasticiteti i maceve të lë gojëhapur😊


1

Veshja e ditës! Konfirmoje me like nëse ju pëlqen👍


1

Nëse dita e hënë do të kishte fytyrë do ishte kjo mace! Si fillim jave dmth... Credit: @merlinragdoll


1

#fotojaedites Instagram hashtag results and fotojaedites related posts, images and videos... #fotojaedites


ad Advertisement Ad Time

Next Page